16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO,

w którym piszą, że "Pomnik Czynu Powstańczego i jego otoczenie na GĂłrze Świętej Anny mają przejść gruntowną modernizację. Podczas ceremoniału wojskowego wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz z (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.